Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Radecznica – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie, ul. Ludowa

Radecznica,lubelskie

269 000 zł51,77 m² 5 196,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane, rodzinne mieszkanie z ogrodem w malowniczej okolicy! 4 pokoje, pow. 51,77 m2, i piętro Radecznica, ul. Ludowa 9 Położenie i okolica: zlokalizowana w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Biłgoraj

Roztocze,Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

285 000 zł57,40 m² 4 965,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do miejskich udogodnień. 3 pokoje, pow. 57,4 m2, IV piętro Biłgoraj, ul. Kościuszki 33 Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

846 720 zł104,54 m² 8 099,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Roztocze,Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

280 000 zł50,70 m² 5 522,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu w poszukiwanej lokalizacji blisko centrum Biłgoraj, ul. Piłsudskiego 17 2 pokoje, pow. 50,70 m2, III piętro Lokalizacja: lokal mieszkalny w zadbanym, docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

442 800 zł50,29 m² 8 804,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

628 441 zł80,18 m² 7 837,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Biłgoraj

Roztocze,Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

469 996 zł39 m² 12 051,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość, która łączy lokatę kapitału z codziennym komfortem 2-pokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w nowym bloku z windą - wygodna przestrzeń do życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamojska

Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. Zamojska 77, biłgoraj parter : W kilku słowach: do wynajęcia parter domu jednorodzinnego o pow. użytkowej ok. 50 m . Niezależne wejście, dostęp do ogródka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

477 100 zł47,71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Roztocze,Biłgoraj(Radecznica + 24 km)

399 000 zł50,40 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 2 pokojowy lokal mieszkalny dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja: osiedle Polna Park.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł102 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Udziały w kamienicy przy ul. Lubelskiej w centrum Kraśnika. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 102m2. W tej cenie oprócz kamienicy znajduje się również działka położona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij